• Menu
  • Menu

Cartea the longest way

Il mai tineti minte pe tipul asta:

Ei bine, este un tip super destept si a scris si o carte!
Ei bine, o astept cu nerabdare!
the longest way

Inca un motiv pentru care imi plac oamenii care calatoresc si o fac altfel. Au povesti, subiecte, au ce spune, sunt incantati de descoperirile lor. Descopera cum e sa fie greu, cum e sa fie frumos, cum e sa experimentezi, sa rezisti in conditii diferite! Ai povesti multe despre situatii interesante!

O sa mai caut carti de travel potrivite despre care sa va povestesc, in afara de cele despre care v-am spus deja: Namaste India, Iunia careia i-am luat si un interviu, Raluca Feher. Voi ce carti in acest mood cititi? Momentan citesc Visit Sunny Cernobyl si este foarte captivanta si in plus explica niste lucruri este fizica, intr-un mod foarte usor de inteles :).

 

Leave a reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

2 comments

Lipa Lipa
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.